İçeriğe geç
ÜYE olun, BON150 kuponuyla 750₺ alışverişinize 150₺ İNDİRİM KAZANIN
ÜYE olun, BON150 kuponuyla 750₺ alışverişinize 150₺ İNDİRİM KAZANIN

Güvenli Alışveriş, İade veya Değişim Hakkı

Bonvagon line
 
Kullandığımız en son teknoloji sayesinde kredi kartı ödemelerinizi güvenle yapabilir, havale veya eft ödemeleriniz hesabımıza geçtiğinde otomatik olarak bilgilendirilirsiniz.
 
Sizler için hiç durmadan ve büyük bir keyifle çalışıyor heyecanla beklediğiniz siparişlerinizi gönderirken biz de aynı heyecanı duyuyoruz. BonVagon.com’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız sipariş teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma 30 gün'e kadar da değişim veya hediye çeki tanımlama hakkınızı kullanabilirsiniz.
 
İade hakkının kullanımı: 
a) ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası) ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)
b) Fatura üzerinde doldurulmuş imzalı iade sebebiyle ilgili bilgi bulunmalıdır,
c) İade edilecek ürünlerin orjinal kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak, yeniden satılabilir durumda teslim edilmesi gerekmektedir. Hepimizin sağlığı için, maske ürünlerinde değişim ya da iade kabul edilmemektedir.
d) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
e) ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkansızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. 
f) Bu şekilde hazırlığı yapılan ürünün BonVagon Ürün İade ve Değişim Portalı üzerinden bilgi vermek suretiyle iade süreci başlatılabilir.