İçeriği görüntüle

Bonvagon Hakkında

Bonvagon Line

DEA Grup Elektronik Hizmetler Satış ve Pazarlama Tic. A.Ş.'nin markası Bonvagon, 2011 yılından bugüne kendi küratörlüğü ve konsepti altında, dünyaca ünlü markaların ve Türk tasarımcıların ev dekorasyon ürünleri, mutfak eşyaları ve kişisel hediyelik tasarım objeleri ile özgün dekorasyon fikirlerini üyelerinin beğenisine sunan bir online alışveriş satış platformudur.

Büyüyen markamız Bonvagon’da sattığımız her ürün ya sadece Bongon’da satılmakta ya da Bonvagon'un yüksek kalite standartlarına göre özel olarak üretilmektedir. Başka mağazalarda satılan ürünlerden ise sadece Bonvagon konseptine uygun olanlar seçilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Bonvagon, online alışveriş sitesinin yanı sıra mağazaları ve kurumsal tedarikçi kimliği ile faaliyetlerini hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda sürdürmektedir.

Bonvagon olarak çevreye duyarlı bir yapıyız. Mağaza tasarımlarımızda akıllı iklimlendirme ve aydınlatma sistemleriyle enerjiyi en etkin şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Raflar, sergileme üniteleri, kasa ve depolama alanları ile kaplamalarda geri dönüşümlü malzemeler kullanıyoruz. Satışa sunduğumuz ürünleri de aynı anlayış çerçevesinde LED aydınlatmalar gibi doğa dostu olanlarından beğenip seçiyoruz.

Keyifli alışverişler dileriz.

×
Welcome Newcomer
>