İçeriğe geç
ÜYE Olun, BON150 Kuponuyla 750₺ üzerine 150₺ İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN!
ÜYE Olun, BON150 Kuponuyla 750₺ üzerine 150₺ İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN!

Bonvagon'da Kredim.com.tr ile Taksit Fırsatı

Herkes için basit ve hızlı bir alışveriş deneyimi için varız. 

Kredim kullanıcıları, "30 gün sonra öde", "Maaşında öde" ve "Kredi kartı limitin düşmeden öde" seçeneklerinin yanı sıra; 36 aya varan taksitli geri ödeme avantajı kazanıyor.

 

Farklı geri ödeme seçenekleri ile kendi ritminde öde.

Kredim ile farklı ödeme seçenekleri

30 gün sonra öde

Kredini kullandığın tarihten itibaren 30 gün sonra ödeme seçeneğiyle ihtiyaçlarını bugün alabilirsin. Gününde ödeme sözüne faiz uygulanmaz. Hem ihtiyaçlarını ertelemez hem de daha fazlasını ödemezsin.

 

Maaşından öde

Maaşın yattığında, ödemen otomatik olarak kaydettiğin kartınla gerçekleşsin. Bu ödeme seçeneğinde alışverişi hangi gün yaptığın önemli değil. Maaşın hangi gün yatarsa geri ödemeni o gün yaparsın. İşlem ücreti ve komisyon gibi ekstra ücretlerle karşılaşmazsın.

İhtiyaçlarını hemen al, maaşını alınca öde

 

36 aya varan taksitle öde

Kredim'de sektörlere göre belirlenen taksit seçenekleri de var. Kredim, avantajlı oranlarla ve 36 aya varan taksitlerle ödeme imkanı sunuyor. İhtiyaçlarını bugün alıp ödemeyi avantajlı taksit seçenekleriyle yapabilirsin. Taksitli geri ödeme seçeneklerimizi mutlaka değerlendir.

Kredim ile ihtiyaçlarını 36 aya varan taksitle öde

Kredi kartı limitin düşmeden öde

Bu ödeme seçeneği için kredi kartını Kredim hesabına kaydetmen yeterli. Alışverişinde seçtiğin taksit sayısına göre, kartından sadece aylık taksit tutarı çekilir, böylece limitin düşmez.