İçeriğe geç
SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %60'a VARAN İNDİRİM ŞENLİĞİ DEVAM EDİYOR
SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %60'a VARAN İNDİRİM ŞENLİĞİ DEVAM EDİYOR

Doğal Koko Hindistan Cevizi Kapı Önü Paspas

Müşterilerimizden en yüksek notları ve güzel yorumları aldığımız ürünlerimizden; Doğal Koko Hindistan Cevizi Kapı Önü Paspas Modellerimize yakından bakalım.

Koko paspaslar, Güney Asya ve Pasifik bölgesinde sıklıkla yetişen palmiye ağaçlarında bulunan hindistan cevizi meyvelerinin doğal kabuk liflerinden üretilir.

Toplanan hindistan cevizleri, yıkandıktan sonra pres makinaları tarafından ezilerek liflerine ayırılır. Bu lifler tamamen doğal halleriyle ya ip haline getirilir ya da özel boyutlarda bir araya getirilip PVC taban üzerine yerleştirilerek paspas bloğu halini alır.

Özel kesim makineleriyle kesilen koko paspas blokları İstanbul'da bulunan işleme fabrikamıza sevk edilir. Bu aşamadan sonra baskı ve primer lake koruma işleminden geçirilen koko paspaslar evlerimizin girişlerindeki bir mücevher gibi, misafirlerimizi karşılamaya hazır hale gelirler.

Ağırlıklı olarak kapı önünde ve dış mekanda kullanılan koko paspaslarımızın bakımı sabunlu bez yardımıyla yapılabilir. Uzun ömürlü olmaları için çok yoğun su ve deterjan kullanılması veya paspas ıslandıktan sonra rutubetli yerde bırakılması tavsiye edilmez.

BonVagon kapı önü koko paspasları keyifli günlerde kullanmanızı dileriz.