İçeriği görüntüle
2011'den bugüne Gezer Seçer Getirir
2011'den bugüne Gezer Seçer Getirir 😍
Evinizin Havasını Değiştirecek 3 Güzel Oda Kokusu - Bonvagon

Evinizin Havasını Değiştirecek 3 Güzel Oda Kokusu

Evinizin veya odanızın kokusu, kapınızdan içeri giren bir kişinin fark ettiği ilk şeydir. Kulağa çılgınca gelebilir ama bu bir gerçek. Her evin, odanın, ofisin veya mekanın davet edici (iyi bir şekilde) veya tuhaf (kötü bir şekilde) olan belirli bir kokusu vardır. 

Yukarıdaki resimde gördüğünüz Chambers, Bonvagon’un yeni oda kokularıdır. Hemen satın almak için linki tıklayın.

Koku alma duyusu çok etkili ve önemlidir. Örneğin evinizden uzun süre ayrı kalıp da geri döndüğünüzde anında mutlu hissedersiniz ya işte bunun en büyük sebeplerinden biri evinizde tanıdık kokular alıyor olmanızdır. Örneğin bizim evimizde Golden Retriever türü bir köpeğimiz var; ismi Sasha. İşten ne zaman eve dönsek onun tanıdık kokusu yüzümüzde bir gülümsemeye yol açar. Eminiz ki sizin de evinizin belirleyici ve tanıdık kokuları vardır. Bu bazen ahşap mobilyaların ağaç kokusu, banyo şampuanı, sabun ve bazen de genel olarak hoş bir temizlik kokusu olabilir. Ev ve oda kokuları da işte bu sebeple algımızın olumlu yönde değişmesinde çok önemli bir rol oynarlar. Güzel kokulu bir eve sahip olmak kendimizi iyi hissetmek ve yaşam sevincimizin artması bakımından hepimiz için önemli bir avantajdır.

İşte Chambers oda kokusu markamızın hayat hikayesi de bu şekilde başladı.

Mağazalarımızda ve kendi evlerimizde en çok sevilen ve tercih ettiğimiz üç farklı koku belirledik (şimdilik). Bunu yaparken ülkemizin en büyük koku esansı üreticilerinden birisi ile birlikte ar-ge çalışmaları yürüttük. Onlarca farklı formül ve karışımı dikkatle inceledik. Beğendiğimiz kokuların örneklerini hem ofislerimizde hem de kendi evlerimizde denedik. Açıkçası karar vermekte bayağı zorlandık diyebilirim. Sonuçta denediğimiz kokulardan üç tanesini çalışanlarımızın ve müşterilerimizin beğenisine, esans kalitesi ve kalıcılık kriterlerine göre seçtik.

Chambers Oda kokusu Bonvagon

Formülleri bizde saklı olan bu üç birbirinden güzel kokunun ne olduklarına gelirsek;

Black Amber: Egzotik Esinti

Gülün amber ve tütsüyle buluşmasından doğan bu gizemli koku mekanlarında egzotik bir atmosfer yaratmak isteyenler için birebir.

Soft Powder: Yumuşak Pudra

Bu saf oda kokusu, yumuşak bebek pudrası ile birlikte tam ve doğru miktarda olgunlaştırılmış tatlı dut esansı içeriyor ve yumuşak dokusu ile rahatlamanıza yardımcı oluyor.

Tuberose: Sümbülteber

Sümbülteber çiçekler arasında özel bir yere sahip. Kendi rahiyası tatlı erikle birleşince ortaya vazgeçilmesi çok zor bir koku çıkıyor. Size hem zindelik hem de dinlenmişlik hissi veriyor.

Kullanım şekillerinde ise iki değişken olması üzerinde hem fikir olduk. İlki, bambu çubukları ile birlikte kullanılan reed diffuser oldu. İkincisini ise anlık olarak daha hızlı etki gösteren sprey formu olarak belirledik. Sıra şişelere gelmişti. Yine ülkemizin en büyük şişe üreticileri ile birlikte en üst kalite 120cc ve 200cc cam ambalajlar ile 1000cc hacminde büyük kristal şişelerde karar kıldık. Bambu çubuklarımızla birlikte kullanıldıklarında dekoratif aksesuar olarak da kullanılabiliyorlar. Spreylerimizi ise kolay kullanımlı ve dayanıklı plastik şişelerden seçtik. İsim konusunda birçok alternatif düşündük ve sonunda İngilizce ve Fransızca’da Odalar manasına gelen Chambers isminde karar kıldık.

Artık Chambers oda kokularımızı hem Bonvagon.com internet sitemizden hem de mağazalarımızdan satın alıp uzun süre kullanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz.

Önceki makale Yazın buzlu içeceklerinizi bu renkli...