translation missing: tr.general.accessibility.skip_to_content
Sizi Mutlu Etmek Bizi de Mutlu Ediyor. %10 İndirim için Tıklayın
Sizi Mutlu Etmek Bizi de Mutlu Ediyor. %10 İndirim için Tıklayın

Kurumsal İşbirlikleri ve Bayilik Hakkında

Bonvagon line
Kurumsal İşbirlikleri
 
Eğer Bonvagon'a yatırım yapmak, büyüyen ailemizin bir parçası olmak ve markamızı bizimle beraber bir dünya markası haline getirmek arzusu taşıyorsanız marka@bonvagon.com adresinden veya +902163140702 nolu telefondan bize ulaşın.
 
Bonvagon'da görmüş olduğunuz ürünlerin büyük bir bölümü distribütörü olduğumuz veya doğrudan ithalatını yaptığımız markalardan oluşuyor.
Dünyanın dört bir yanını gezerek getirdiğimiz, tanıtımını yaptığımız, pazara sunduğumuz ve tüketicilerimizin beğenisini kazanan bu ürünlerimizin kurumsal veya toptan satışıyla ilgili bilgi almak veya sipariş oluşturmak için talebinizi kurumsalsiparis@bonvagon.com adresinden bize iletebilirsiniz.
  
Kendi marka veya tasarımlarınızın Bonvagon bünyesinde yer almasını istiyorsanız lütfen bize marka@bonvagon.com adresinden ulaşın.
  
Bayilik
 
2011 yılında  e-ticaret ile başlayan yolculuğumuz, 2015 yılından itibaren perakende mağazacılık  faaliyetlerimizin de eklenmesiyle hız kesmeden devam ediyor. İstanbul Kanyon, Vadistanbul AVM ve Bodrum Midtown mağazalarımızın dışında yakın zamanda farklı şehirlerde Bonvagon sevenlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
Eğer bu keyifli yolculuğumuzda siz de yanımızda yer alıp bayimiz olmak isterseniz talebinizi bayilik@bonvagon.com adresinden bize iletebilirsiniz.