İçeriği görüntüle

Kurumsal İşbirlikleri ve Bayilik Hakkında

Bonvagon line
Kurumsal İşbirlikleri
 
Bonvagon'da görmüş olduğunuz ürünlerin büyük bir bölümü distribütörü olduğumuz veya doğrudan ithalatını yaptığımız markalardan oluşuyor.
Dünyanın dört bir yanını gezerek getirdiğimiz, tanıtımını yaptığımız, pazara sunduğumuz ve tüketicilerimizin beğenisini kazanan bu ürünlerimizin kurumsal veya toptan satışıyla ilgili bilgi almak veya sipariş oluşturmak için talebinizi kurumsalsiparis@bonvagon.com adresinden bize iletebilirsiniz.
Eğer bizimle iş birliği yapmak, büyüyen ailemizin bir parçası olmak ve markamızı bizimle beraber büyütmek istiyorsanız marka@bonvagon.com
adresinden veya +90 (216) 314 07 02 nolu telefondan bize ulaşın.
  
Bonvagon line
Bayilik
 
2011 yılında  e-ticaret ile başlayan yolculuğumuz, 2015 yılından itibaren perakende mağazacılık  faaliyetlerimizin de eklenmesiyle hız kesmeden devam ediyor. İstanbul Vadistanbul AVM ve Bodrum Midtown mağazalarımızın dışında yakın zamanda farklı şehirlerde Bonvagon sevenlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.
 
Eğer bu keyifli yolculuğumuzda siz de yanımızda yer alıp bayimiz olmak isterseniz talebinizi bayilik@bonvagon.com adresinden bize iletebilirsiniz.