İçeriğe geç
Doğal Koko Hindistan Cevizi Kapı Önü Paspas Modellerimiz Bonvagon

Kapı Önü Koko Paspas Nedir? Neden Kullanılır?

Müşterilerimizden en yüksek notları ve güzel yorumları aldığımız ürünlerimizden; Doğal Koko Hindistan Cevizi Kapı Önü Paspas Modellerimize yakından bakalım.

Koko paspaslar, Güney Asya ve Pasifik bölgesinde sıklıkla yetişen palmiye ağaçlarında bulunan hindistan cevizi meyvelerinin doğal kabuk liflerinden üretilir.

Toplanan hindistan cevizleri, yıkandıktan sonra pres makinaları tarafından ezilerek liflerine ayırılır. Bu lifler tamamen doğal halleriyle ya ip haline getirilir ya da özel boyutlarda bir araya getirilip PVC taban üzerine yerleştirilerek paspas bloğu halini alır.

Özel kesim makineleriyle kesilen koko paspas blokları İstanbul'da bulunan işleme fabrikamıza sevk edilir. Bu aşamadan sonra baskı ve primer lake koruma işleminden geçirilen koko paspaslar evlerimizin girişlerindeki bir mücevher gibi, misafirlerimizi karşılamaya hazır hale gelirler.

Ağırlıklı olarak kapı önünde ve dış mekanda kullanılan koko paspaslarımızın bakımı sabunlu bez yardımıyla yapılabilir. Uzun ömürlü olmaları için çok yoğun su ve deterjan kullanılması veya paspas ıslandıktan sonra rutubetli yerde bırakılması tavsiye edilmez.

Keyifli günlerde kullanmanızı dileriz.

Önceki makale Bahçe Dekorasyon Fikirleri
Sonraki makale Ornella ve Marsia iki İtalyan kız kardeş.