Türk Telekom müşterileri  www.bonvagon.com'da ve Bonvagon Kanyon mağazasında yapılacak 100TL ve üzeri alışverişlerde 15TL hediye
  

Türk Telekom müşterileri Bonvagon’da 100 TL ve üzeri alışverişlerde 15TL indirim kazanıyor.

Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonundan veya BONVAGON boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

 

Kampanya Koşulları

 

. Kampanya 01.05.2017 - 30.06.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
. Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
. Kampanya dahilinde Türk Telekom müşterilerine www.bonvagon.com adresinde ve Bonvagon mağazasında kargo bedeli hariç 100 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim sağlanacaktır.
. Bonvagon mağazasında şifreleri yetkililere ileterek ya da www.bonvagon.com sitesi üzerinde kupon kodu alanına girerek .kampanyadan yararlanılabilir.
. Bu kapsamda bir müşteri kampanya boyunca en fazla 5 defa şifre kullanılabilir. Şifreler tek kullanımlıktır.
. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir.
. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
. Bonvagon ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez