Sasanna Küçük Fatima Eli

Sasanna Küçük Fatima Eli

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053112817 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

Fatma Eli figürünün yüzyıllardır Anadolu'dan Hindistan'a kadar insanı kötülüklerden koruduğuna, sahiplerine şans, sabır ve sadakat erdemleri verdiğine inanılır.

Fatma Eli benim  çok  beğendim bir figür. Anlamı ve simgelediği değerler açısından  ayrıca bizim  millet olarak da bu tür inançlarımıza ( nazar gibi)  hizmet etmesi dolayısıyla kendi bakış açımla tasarlamak istedim. Bunun için iki ayrı malzemeden oluşturdum Fatma Eli’ni. Çelik ve pirince bir nevi ‘ paspartu’ görevi gören ve istenilen renge bürünebilen, gelenekseli de modernleştirdiğini düşündüğüm akrilik kullandım. Boncuk, püskül ve diğer ara malzemelerle bunları birleştirdim. Hem sehpa üzeride kullanabileceğiniz, hem de duvara asabileceğiniz objeniz böylelikle hazır oldu. 

Pirinç, çelik ve akrilikten el işçiliği ile üretilmiştir. Boyutu 13,5 x 9,5 cm.

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra, Tasarım ve Dekorasyon dergilerinde (Home Art, Vizyon, Vizyon Dekorasyon, Digital Home, İnstyle Home, v.b) stil editörlüğü yaptı. Çeşitli firmaların katalog çekimlerinde sanat yönetmeni olarak çalıştı. Zed Mimarlık ‘ da Tasarım Danışmanlığı yaptı. Bir yılı aşkın süredir de Sasanna Tasarım’ın ortağı.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez