Parla Design Blend Mumluk

Parla Design Blend Mumluk

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053812812 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

Blend serisinin çıkış noktası zıtlıkların ilişkileri ve birliktelik. Blend serisi eril - dişi, stabil - hareketli  gibi birbirini tamamlayan zıtlıkların bir araya gelişi ile ilgili bir önerme sunuyor.

Blend mumluklarda metal plakadan kesilen yüzeyler iç içe geçerek tek bir kütle oluşturuyorlar.

80 x 80 x 128 mm.

2003 yılında Yeditepe Universitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, End. Ürün Tasarımı’nı bölüm birincisi olarak bitirdikten sonra Milano’da Domus Academy’de Master yapan Dani Benreytan, ürün tasarımı, mekân tasarımı ve tasarım yönetimi alanlarında hizmet veren bir firmaya sahip. Ayrıca Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nde ders veriyor. İnsan hayatına girecek şeylerin tasarımına büyük ilgi duyan Benreytan, tasarlanan bir ürünün insanlar üzerinde uzun süreli etkiler bıraktığına inanıyor ve “Artık insanlar evlerinde aynı mobilya ve aksesuarla 20 yıl yaşamıyor, 6 ayda bir değişiklik istiyorlar. Mesela bahar geldiğinde evlerine çiçek alıyor , kış geldiğinde ise koltuğun üzerine pike örtüyorlar. Kısacası evlerine basit makyajlar yapıyorlar. Burada da tasarım ön plana çıkıyor” diyor. İsviçre’de düzenlenen Tag Heuer Uluslararası kol saati tasarım yarışmasında üçüncülüğü ve İtalya’da düzenlenen Alfa Romeo Kadın Aksesuarları tasarım yarışmasında derecesi var.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez