naifdesign Darwin Lambader
  • naifdesign Darwin Lambader
  • naifdesign Darwin Lambader

naifdesign Darwin Lambader

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 052112366 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

Pirinç, demir ve metalden, el yapımı bükme metal ayakları ve renk seçenkleri ile, evrim teorisine inanan bir lambader. Boyutlar: 50 x 160 x 50 cm.

Mutlulukla kullanılan dayanıklı ürünler tasarlamayı amaçlayan naifdesign, ürünlerini, tasarımın temel doğrularından vazgeçmeden, rahat kullanım ve kullanıcısıyla duygusal bir bağ kurması için tasarlıyor. Tüm ürünleri, doğal ve geri dönüşüme uygun endüstriyel malzemelerden üretiliyor, insana ve doğaya saygısını tasarım yoluyla ifade ediyor.

Efecan Gürbüz, 2009'da Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı'ndan mezun oldu. London Metropolitan University'de Plastics Product Design bölümünü okumak üzere gitti, plastikten vazgeçip doğal malzemeler ile ürün tasarlamayı hedefleyen naiftasarım'ı kurmak üzere İstanbul'a geri döndü.


Onur Besen, 2009'da Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden mezun olduktan sonra bir sene sektördeki firmaların tasarım departmanlarında calıştı. 2010 senesinde naiftasarım'ı kurdu.


Doğukan Ulaş Öncel, 2009'da Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun oldu.Bir süre Türkmenistan'da çeşitli projelerde iç mimar olarak görev aldıktan sonra İstanbul'a döndü ve 2011'de naiftasarım'a dahil oldu.


Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez