Mirenda Motto Love Bileklik

Mirenda Motto Love Bileklik

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053812949 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

925 Ayar Gümüş üzeri 18 ayar pembe altın kaplama, makreme el örgüsü ip, ayarlanabilir ölçü

Mirenda Jewellery'den Motto Koleksiyonu; günlük yaşamın yorucu temposunda unuttuğumuz sevgiyi, paylaşımı, inancı ve dostluğu farklı mesajlarla her an hatırlatarak hayatın bir parçası yapıyor. Motto Koleksiyonu'ndaki bilekliklerden bir tane edinerek, siz de hayatınıza hayalini kurduğunuz tüm güzellikleri çağırın. 

Yaklaşık 15 yıldır Kapalıçarşı’nın büyülü dehlizlerinde, pırlanta ve zümrüt gibi değerli taşlarla bezeli mücevherlerin ustaların tezgâhlarından ışıltılı vitrinlere taşınmasını izleyen ve bu serüveni bir parçası olmaktan her zaman heyecan duyan Arda Ekserciyan, koleksiyonlarında pozitif enerjiye sahip değerli taşlar, altın ve gümüşle buluşuyor. Özgün ve yalın çizgilerle mücevherlere yeni bir estetik kazandıran tasarımcı her bir parçayı yüzde yüz el işçiliğiyle kendisi üretiyor. Yaratıcı ruhunu yaşamdaki ufak zevklerle besleyen Arda Ekserciyan, Mirenda Jewellery koleksiyonundaki her bir parçanın mücevher tutkunlarının teninde ölümsüz parçalara dönüşeceğini düşünüyor.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez