Meral Saatçi İncili Papatya Broş
  • Meral Saatçi İncili Papatya Broş
  • Meral Saatçi İncili Papatya Broş
  • Meral Saatçi İncili Papatya Broş
  • Meral Saatçi İncili Papatya Broş

Meral Saatçi İncili Papatya Broş

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 052312401 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

925 ayar gümüş, el yapımı. Yaklaşık 7,5 - 8 cm büyüklüğünde. İncisi doğal incidir. İthal broş arkalığı kullanılmıştır. Gümüş üzerine altın ya da pembe altın kaplamadır.

Meral Saatçi, ürününün oksitlenmesi halinde ürün bakımını yapmaktadır.

Meral Saatçi, 14 yıldır takı tasarımıyla uğraşıyor. Farklı ustalar ile mum ve gümüş ile çalıştıktan sonra gümüşe ağırlık vermiş. 1996'dan beri Beymen Club'ın takı koleksiyonunu hazırlıyor. Tasarımlarının sıradışı ve sade olmasına özen gösteriyor. İsviçre, İngiltere ve ABD'de takıları satılan Saatçi'nin ürünleri, Türkiye'de Beymen Club, Que, Laundromat ve İstanbul Modern'de yer alıyor.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez