Malt Ceviz Kase

Malt Ceviz Kase

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053812811 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

El yapımı, masif ceviz ağacından. Mineral yağı ile cilalanmış. Çapı 25 cm, yüksekli 7 cm. Gıda kullanımına uygun. Bakımı zeytin ya da mineral yağı ile yapılabilir. Elde yıkanıp yıkandıktan sonra hemen kurutulmalıdır. 

Ürün, tasarım ile üretim arasındaki ilişkinin sorgulanmasından yola çıkarak tasarlanmış. Ürünlerin formu, doğallığın ve sadeliğin malzemeye duyulan saygı ile birleştirilmesinin bir yansıması.

Karaca Erdem, 7 Eylül 1980’de Adana’da doğdu. 12 yaşında Mehmet Kabaş Atölyesi'nde üretimle tanıştı. 16 yaşından 27 yaşına kadar ailesine ait olan atölyede (Silmardesign) çalıştı. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümünden mezun oldu. Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika programına katıldı. Eylül 2007’de Paris’e ve Ocak 2009’da İstanbul’a taşındı. 2009-2010 yıllarında Erdem Akan ile çalışıp su içmek kadar doğal bulduğu “şeyin” bir iş olduğunu öğrendi. Masa üstü obje, tekstil ve mücevher alanında faaliyet gösteren tasarım ve üretim odaklı birçok şirket ile çalıştı. 2010'dan beri 3030 Markası altında üretim ve marka danışmanlığı yapıyor.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez