İlanit Ovadya İstavla
 • İlanit Ovadya İstavla
 • İlanit Ovadya İstavla
 • İlanit Ovadya İstavla
 • İlanit Ovadya İstavla
 • İlanit Ovadya İstavla
 • İlanit Ovadya İstavla

İlanit Ovadya İstavla

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053812813 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

İki oyuncu : iki taraf : tavla

İki oyuncu : Asya ve Avrupa : İstanbul 

Araba, vapur, tren, düdük, bağırış, çağırış, ezan, çan, hazan ve daha bir çok sesi duymak doğaldır İstanbul’da. Seslerin bir diğeri de tavlanın sesidir. Önce atılan zarın sesi, ardından dü-şeş, du-bara gibi nidalar ve onu takip eden pulun tahtayla buluşma sesi… Ayasofya, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi ve daha bir çok mekan simgeler İstanbul’u. Tavla oynayan insanlara ise şehrin farklı yerlerinde rastlanır: Kapalıçarşı’da, Beyoğlu’ndaki sokak kahvelerinde, Tophane’deki nargilecilerde… Tavla yüzyıllar boyu İstanbul’un bir parçası olmuştur ve simdi de İstanbul tavlanın bir parçası oluyor: İki oyuncu ve onbeşer pul, İstanbul'un iki yakasındaki, Asya ve Avrupa’daki onbeşer mekan ve eseri, pulların tavlanın üzerinde çıkarttığı ses eşliğinde tanıtır: İSTAVLA

İstanbul doğumlu İlanit Ovadya, 2008 yılında Parsons the New School for Design ürün tasarımı bölümünden mezun oldu. New York ve İstanbul'da yaşayıp çalışırken, etkinlikleri ürün ve mobilya tasarımından grafik ve web tasarımına kadar çeşitlilik gösterdi. Farklı kültürlerden seçilmiş tasarımcılar ile çalışması sonucu, farklı disiplinler ve farklı kültürlerde deneyim kazandı. İlanit'e göre dünyadaki yer eksikliğini çözmek için tasarım süreci çok önemli; bu konuya çözüm getirmek için çok fonksiyonlu ürünler tasarlıyor. İlanit, sürdürülebilir mobilya, çok fonksiyonlu ürün, endüstri destekli ürün tasarımları, mimari ve sanal arayüz geliştirme, kitlelere yönelik ve kamusal ürün tasarımları gibi alanlarda ortak projelerde yer almayı hedefliyor.

Gönderim ve İade

 • Gönderim
 • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
 • İade
 • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
 • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez