Esin Nalbantoğlu Clarence Alpi Kolye

Esin Nalbantoğlu Clarence Alpi Kolye

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053512753 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

Ahşap ve metalden.

Bir Varmış Bir Yokmuş koleksiyonu, rock-vintage ilhamıyla bir yandan geleneksel barok süslemeleri kullanırken aynı zamanda özgün bir ‘rock’ hissi uyandırıyor. Ahşap kolyelerden oluşan ilk serideki her ürün, bu genel temanın içerisindeki daha derin soruları kurcalıyor. Her biri geleneksel ingiliz isimleriyle adlandırılmış olan kolyeler var olanı ve aramakta olduklarımızı simgeliyor. Koleksiyon, farklı dönemlerin görsel trendlerini ve geçen zaman içerisindeki yaşamımızı, etrafımızdaki oluşumların farkında olup olmayışımızı sorgulayarak bunların stil, teknoloji ve üretim metodlarındaki değişikliklerle ilişkisini gündeme getiriyor. Geleneksel biçimsel çağrışımlarla lazer kesim parçalarının biraraya gelişinden akan ironi ile yeni trendlerin sürekli eskilerin yerine geçiyor olmasını ve el sanatlarının yok oluşunu da sorgulamaya açıyor.

Esin Nalbantoğlu, 2005 yılında Kanada York Üniversitesi’nde grafik tasarım lisansını tamamladı ve ardından Hollanda Design Academy Eindhoven’da ‘humanitarian design’ (insancıl tasarım) yüksek lisansını bitirdi. Tasarım alanında pek çok akademik ve profesyonel ödül sahibi olduktan sonra, Ocak 2012’de Atelo tasarım stüdyosunu açtı. Halen İstanbul’da çalışmalarına devam ediyor.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez