Aida Pekin Zincirli Sarmaşık Kolye

Aida Pekin Zincirli Sarmaşık Kolye

Tüm Sıradışı Tasarımcılar Konuşan Tasarımlar ürünlerine göz at

Ürün kodu: 053812808 Bitiş: Salı, 20.3

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sağımız solumuz birbirine benzer ürünlerle dolu. Farklı bakış açılarını, farklı karakterleri, bazen mizahı bazen hayal gücünün derinliğini yansıtan özgün tasarımları peşine düşmedikçe bulmak güçleşti.

 

Bonvagon yüzleri güldüren ve heyecan yaratan tasarımlar herkesin evinde olsun istedi ve 25 Türk tasarımcının özgün ve eşsiz tasarımlarını ekranlarınıza getirdi. Hem de ulaşılabilir fiyatlarla!

Ürün Hakkında

Aida Pekin 2006'da İstanbul'da kurulmuş, romantik dönemlere ait bir dokunusun zamansız tasarımlara donüştüğü bir takı markasıdır.

Yaratılan her koleksiyonda, kadın vücudunun kıvrımlarını saran yalın çizgiler, detaylardaki mükemmelliyet ile bütünleşir.

Sınırlı sayıda üretilen takılar, mistik Kapalıçarşı'nnın maharetli ustalarının ellerinde tek tek yaratılmaktadır. Bu özgün ürünler, Galata'daki Aida Pekin butiğinin yanı sıra, New York'taki MoMa Shop ve İstanbul Modern Müze Mağazası gibi farklı butik ve müze mağazalarında satılmaktadır.

Bihter Aida Pekin İzmir'de doğdu. İspanyol dili ve edebiyatı eğitiminden sonra ilgisini tasarıma yöneltti. Aida Pekin takı eğitimini, Marmara Üniversitesi Uygulamalı Takı Teknolojisi bölümünün ardından Floransa’da bulunan Le Arti Orafe’de tamamladı. İstanbul'a geri döndükten sonra farklı pırlanata şirketleri için tasarımcı olarak çalıştı. Moda tasarımcıları derneğine üye oldu. Ardından, kendi koleksiyonlarını ürettiği ve freelance tasarım hizmeti verdiği Aida Pekin Takı Atölyesi’ni kurdu. Katıldığı pek çok sergi, aldığı pek çok ödül var. Bread&Butter (Barcelona), Inhorgenta (Münih), Artigianale (Floransa), İstanbul Fashion Days, İstanbul Design Week fuarları ve İstanbul Design Spirit, Fashion is Art-Kempinski, LAO, Sieraad Amsterdam, Nişantaşı Street Design sergileri bunlardan sadece birkaçı… De Beers, Dünya Altın Konseyi, Ganjam, Auritalia, DTC, Sieraad gibi farklı yarışmalardan ise ödüller aldı. 

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez