Hayat Hikayemiz Naturel
  • Hayat Hikayemiz Naturel
  • Hayat Hikayemiz Naturel
  • Hayat Hikayemiz Naturel
  • Hayat Hikayemiz Naturel

Hayat Hikayemiz Naturel

Tüm Sevgilisi Olan Var ürünlerine göz at

Ürün kodu: 03998017 Bitiş: Pazartesi, 13.2

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Sevgilisi olanlar bilir, Sevgililer Günü'nde hediye seçmek çok da kolay değildir. Sevgilim hayran kalsın, aşkımı anlatsın, güne espri katsın ve tabii cebimi de çok yakmasın derken seçenekleriniz tükendi sanıyorsanız doğru yerdesiniz. BONVAGON gezdi seçti ve sevdiğinizin kalbini ısıtacak en yaratıcı hediyeleri getirdi.


Küçük ya da büyük; komik ya da şık olabilir ama bu hediyelerin sevgilinizin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratacağı kesin.
- Serim, Bonvagon'da Editör.

Ürün Hakkında

Tüm yaşamınızın günlüğü, bir yaşam dolusu anılar; hem de tam 100 yıl için tasarlanmış. Herkes 100 yıl yaşamak ister mi? bilmiyoruz ama herkese sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz. Hiç unutmayı istemediğiniz özel anları hatırlamanıza yardım edecek. Sevdikleriniz, aşklarınız, aileniz, arkadaşlarınız, seyahatleriniz ve yaşadığınız yerler… hepsi bir cilt Hayat Hikayeniz’de. Başarılarınız, aldığınız ödüller, yetenekleriniz… Sevdiğiniz kitaplar, müzikler, filmler, kişiler… ayrıca özel mektuplar ve kartlar… Hayattaki arzularınız ve bir kez olsun gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz… hepsini kaydedebilirsiniz.

Dilediğiniz gibi doldurabileceğiniz bir Dünya haritasını da içinde bulacaksınız. Eğer doldurmak için çok küçükseniz, o zaman sizin yerinize ilk adımlarınızı, ilk fotoğraflarınızı, ilk okul gününüzü ekleyecek birilerini bulabileceğinizden eminiz. Bu sizin gerçek hayat hikayeniz.

about me... sizin özellikleriniz
world map... yaşadığınız ve seyahat ettiğiniz yerler
education... okuduğunuz okullar ve dereceleriniz
awards and achievements... ödüller, elde ettikleriniz
useful and useless skills... işinize yarayan ve yaramayan her türlü yeteneğiniz
jobs... çalıştığınız işler ve yerler
50 things to do before you die... arzularınız, hayatta ölmeden yapmak istediğiniz 50 şey.
homes... yaşadığınız evler ve evin bireyleri
Özellikler
2 cilt rengi seçeneği: Bej ya da Siyah
Materyal: Suck Uk kalitesinde baskılı cilt ve kağıt
Ağırlık: 1.58 kg
Boyutlar: 16 x 22 x 5.8 cm
Paketli Boyut: 17.5 x 23 x 7.3 cm

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez