You Tüp 3 Kolye
  • You Tüp 3 Kolye
  • You Tüp 3 Kolye

You Tüp 3 Kolye

Tüm Geri by Hep ürünlerine göz at

Ürün kodu: 5237307818 Bitiş: Cuma, 11.4

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Gündelik, hızlı tüketime açık ve pek de önemsemediğiniz bilindik malzemeleri bir de Geri by Hep'in gözünden inceleyin. Tasarım ve şıklığın yanı sıra üstlendiği bu önemli görevle objelerin işlevlerini farklı bir boyuta taşıyan Geri by Hep şimdi Bonvagon'da sizlerle buluşuyor. Yeniden kullanmanın ve dönüştürmenin önemini en stil sahibi yöntemle gözler önüne seren bu tasarımlar dikkatleri de üzerinize çekmenizi sağlayacak.


Azalt, dönüştür, yeniden kullan! Stilinizle birlikte dünyayı da iyileştirin.
- Merve Fergökçe Erkol, Bonvagon'da Editör.

Ürün Hakkında

Özellikler:

  • geri dönüşüm yeşil ince boru

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez