Rafevi Audrey Raf (Camgöbeği)
  • Rafevi Audrey Raf (Camgöbeği)
  • Rafevi Audrey Raf (Camgöbeği)

Rafevi Audrey Raf (Camgöbeği)

Tüm Rafevi ürünlerine göz at

Ürün kodu: 5277100000000 Bitiş: Salı, 3.10

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Rafevi, modüler mobilya alanında üretim faaliyetlerini sürdüren Tamada Mobilya tarafından zarif ve yenilikçi tasarımlarla dikkat çekmeyi amaçlayan tasarım odaklı bir mobilya markası olarak kurulmuştur. Rafevi, Tamada markasıyla ortak bir "liderlik" misyonuna sahiptir ve özellikle de mobilya tamamlayıcıları kategorisinde lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Rafevi sahip olduğu tasarım gücüyle pazarda trendleri takip eden değil trendleri belirleyen bir çizgide olacaktır.

Rafevi markasının kullanıcılarıyla olan ilişkisi ve ürüne bakış açısı oldukça farklıdır. Rafevi, tasarladığı her ürünü kullanıcısını mutlu edebilecek küçük ama önemli bahaneler olarak görmektedir. Rafevi stüdyolarında tutkuyla tasarlanan her ürünün kullanıcıda mutluluk verici deneyimler oluşturması amaçlanmaktadır.

Rafevi, kullanıcısıyla daima güçlü duygusal bağları olan bir marka olmayı benimsemiştir ve kullanıcısıyla asla sıradan bir müşteri-satıcı ilişkisinde olmayacaktır. Bir Rafevi kullanıcısının yüzünde oluşturacağımız ufak tebessümler bizim için en büyük motivasyon kaynağı olacaktır.

Rafevi, kullanıcısına kendisini özel hissettirecek ayrıcalıklı ürünler tasarlamaktadır. Bu ayrıcalığa ise yalnızca küçük bir kesimin değil çok daha ulaşılabilir fiyatlardan sunduğumuz ürünlerle daha fazla insanın sahip olmasını amaçlamaktadır.

Günden güne artan ürün çeşitliliğimiz ve tasarımlarımızla sizleri mutlu etmek dileğiyle...

Ürün Hakkında

Üç renk seçeneği ile sunulan Audrey ile, isterseniz tekli, isterseniz çoklu kombinasyonlarla yaşam alanlarınız için fonksiyonel ve dekoratif çözümler üretebilirsiniz. Audrey Hepburn zarafetini duvarlarınıza yansıtın. Suntalam (Koton Vizon) Kurulum gerektirmez. En: 36 cm Boy: 22 cm Derinlik: 16 cm

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez