Montana Puf - Çakıl Taşı
  • Montana Puf - Çakıl Taşı
  • Montana Puf - Çakıl Taşı
  • Montana Puf - Çakıl Taşı

Montana Puf - Çakıl Taşı

Tüm Mot İnterior ürünlerine göz at

Ürün kodu: 6896487141

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Mot Interior tasarım ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmayı, her kişinin ekonomik ve sosyal sınıfından bağımsız olarak satın alma gücüne göre aradığı modern tasarıma ulaşmasını hedeflemekte.
Kariyerini mobilya ve ürün tasarımında ilerletmek isteyen tasarımcıları ekibimize katmaya devam etmekteyiz.

Mot birçok İskandinav dilinde cesaret anlamına geliyor. “Tasarım” için bizim yaptığımız tanım; ilk adımı cesaret ile başlayan deneysel bir süreç. Mot Interior attığı cesur adımlarla her eve minimalist ve sade tasarım ürünlerini getiriyor.

Ürün Hakkında

Hindistan üretimi el örgüsü olan puflar, doğal renkleri ve yumuşak dokusu ile evlerinize sıcaklık katıyor.

Yün el örgüsü kılıf, ayaklar okaliptüs ağacı, oturma zemini sünger kaplı 40x40x40cm

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

SEVEBİLECEĞİNİZ BENZER ÜRÜNLER

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez