Triovita Mini Serisi Hava Tazeleme Sistemi

Triovita Mini Serisi Hava Tazeleme Sistemi

Tüm Triovita ürünlerine göz at

Ürün kodu: Mini15115154

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Triovita, tüketicilerine güvenilir ürünler sağlamayı kendine misyon olarak edinmiştir ve tüketiciyle buluşturduğu her ürünü uzun bilimsel araştırma dönemlerinden sonra ortaya çıkartmıştır.

Önce doğa ve sağlık diyen misyonu, müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan inovatif ve güvenilir ürünleriyle Triovita, ozon teknolojileri alanında atılımlarına devam edecektir.

Ürün Hakkında

Triovita Mini Hava Tazeleme Sistemleri, küçük toplantı salonları, penceresiz işletme ortamları, mutfaklar, tuvaletler, sigara içilen odalar, ofis, soyunma ve bebek odaları gibi hava kalitesinin önemli olduğu yerlerde sağlıklı hava yaratılmasında en doğal ve en etkili çözümdür. Şık ve ergonomik yapısı ile yer kaplamaz, değişik renkleri ile her ortama yakışır, fark edilir. Günümüzde zamanımızın büyük çoğunluğunu ev, ofis ve ulaşım araçları gibi kapalı ortamlarda geçirmekteyiz. Kapalı ortamlardaki hava kirliliğinin, dışarıdaki havadan % 40 – 60 daha fazla olması, soluduğumuz havanın kalitesini düşürmekte ve pek çok hastalığa yol açmaktadır. Triovita Mini Hava Tazeleme Sistemleri, mutfaklar, bebek odaları, tuvaletler, ofisler, küçük toplantı odaları, restoranlar gibi kapalı ortamlarda solunan havanın kalitesinin artırılmasını sağlayan bir sistem serisidir. Kokuları ve sigara dumanını kısa sürede yok eder, havayı tazeler. Ayni zamanda lejyonella, salmonella, e-coli gibi bakterileri de öldürür, salgın hastalıkları önler. Triovita Mini Serisi Hava Tazeleme Sistemleri, aktif oksijen (Ozon) teknolojisi kullanmaktadır. Aktif oksijen ortam sıcaklığına bağlı olarak 15 - 90 dakika içerisinde yeniden oksijene dönüşmeye başlar. Bu özelliği sayesinde aktif oksijen, diğer dezenfektan maddelerinin aksine geride atık madde bırakmaz, en etkili ve en doğal yöntemle, bakterilerden arınmış, sağlıklı, kaliteli iç ortam havası oluşturur. Ağırlık 650 gr Ortam sıcaklığı 0 – 50 C arası Aktif Oksijen/Ozon çıkışı 10- 50 mg/saat Elektrik Voltajı 12 VDC Boyut 113 mm X 112 mm X 133 mm Kullanım Ayarlı açma / kapama butonlu Ortam büyüklüğü 20 – 50 m*2 / 60- 150 m*3 Triovita Mini Serisi, saatte 5 Watt elektrik harcamaktadır ve 20- 50 metrekare alanlar içindir. Daha büyük ortamlarda birden fazla kullanılabilir. Ergonomik, şık tasarımı ve renk seçenekleri ile her ortamda rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez