Triovita Herkül Hava Tazeleme Sistemi

Triovita Herkül Hava Tazeleme Sistemi

Tüm Triovita ürünlerine göz at

Ürün kodu: Herkul35622442

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Triovita, tüketicilerine güvenilir ürünler sağlamayı kendine misyon olarak edinmiştir ve tüketiciyle buluşturduğu her ürünü uzun bilimsel araştırma dönemlerinden sonra ortaya çıkartmıştır.

Önce doğa ve sağlık diyen misyonu, müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan inovatif ve güvenilir ürünleriyle Triovita, ozon teknolojileri alanında atılımlarına devam edecektir.

Ürün Hakkında

Triovita Herkül Serisi Hava Tazeleme Sistemleri, toplantı salonları, bar, kafe ve restoranlar, havalandırma sorunu olan işletme ortamları, otel odaları, soyunma odaları gibi ortamlarda, solunan havanın kısa sürede tazelenmesi, kokunun giderilmesi için ‘Şoklama ‘ yöntemi ile bakterileri öldürüp, kokuları ve sigara dumanını gideren, sağlıklı hava yaratan ürün serisidir. Şık yapısı ile her ortama yakışır, fark edilir. Ergonomik ve taşınabilir olması, her ortamda rahatlıkla kullanılmasını sağlar. Triovita ‘Herkül’ Hava Tazeleme Sistemleri, 'Şoklama' yöntemi ile çok kısa sürede bakterileri öldüren, koku ve sigara dumanını gideren bir ürün serisidir. Yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde kokuları ve sigara dumanını kısa sürede yok eder, havayı tazeler. Ayni zamanda lejyonella, salmonella, e-coli gibi bakterileri de öldürür, salgın hastalıkları önler. Toplantı odalarında, ofislerde, restoranlarda, evlerde oluşabilen ağır havanın tazelenmesi, kokuların giderilmesi, klimalardan ve / veya havadan geçen bakterilerin yok edilerek iç mekan havasının kalitesinin kısa sürede yükseltilmesi, Triovita Herkül Serisi ile sağlanabilir. Herkül Serisi Hava Tazeleme Sistemleri, aktif oksijen (Ozon) teknolojisi kullanmaktadır. Aktif oksijen ortam sıcaklığına bağlı olarak 15 - 90 dakika içerisinde yeniden oksijene dönüşmeye başlar. Bu özelliği sayesinde aktif oksijen, diğer dezenfektan maddelerinin aksine geride atık madde bırakmaz, en etkili ve en doğal yöntemle, bakterilerden arınmış, sağlıklı, kaliteli iç ortam havası oluşturur. Ağırlık 4.0 – 5.2 kg Ortam Sıcaklığı 0 ile 50 derece arası Aktif Oksijen (Ozon) çıkışı 4-6 gr/saat Elektrik voltajı 220 VAC / 50 – 60 Hz Boyut 201mm X 273 mm X 315 mm Kullanım Uzaktan kumanda ya da Kontrol panelinden kullanım Çalışma Alanı 200-400 m*2 ( 600 - 1200 m*3) Harcadığı güç 55 Watt Çalışma Mod’ları 5 – 15 – 30 Dakika ya da sürekli Herhangi bir sarf malzemesi kullanmaz. Kurulum maliyeti yoktur. Rutin bakım ve servis gereksinmesi bulunmamaktadır. Triovita’nın çalışma kısıtlaması yoktur. İstendiğinde 7 gün 24 saat çalıştırılabilir. Üzerinde 5 - 15 - 30 dakika ayarlanabilen kontrol paneli bulunmaktadır. Herkül serisi Triovita saatte 55 Watt elektrik harcamaktadır ve 200 - 400 metrekare alanlar içindir. Ergonomik, şık tasarımı ve taşınabilir olması, her ortamda rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Büyük mekanlarda birden fazla kullanılarak hava çok kısa sürede tazelenebilir, kalitesi artırılır.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez