Triovita Aqua Su Temizleme Serisi

Triovita Aqua Su Temizleme Serisi

Tüm Triovita ürünlerine göz at

Ürün kodu: Aqua62346441

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Triovita, tüketicilerine güvenilir ürünler sağlamayı kendine misyon olarak edinmiştir ve tüketiciyle buluşturduğu her ürünü uzun bilimsel araştırma dönemlerinden sonra ortaya çıkartmıştır.

Önce doğa ve sağlık diyen misyonu, müşteri memnuniyetini odak noktasına koyan inovatif ve güvenilir ürünleriyle Triovita, ozon teknolojileri alanında atılımlarına devam edecektir.

Ürün Hakkında

Triovita Aqua Su Temizleme Sistemleri, bebeklerine güvenilir sebze meyve hazırlamayı isteyen annelerin vazgeçilmez yardımcısıdır. Ev ve ofis mutfakları, yemek hizmeti veren kuruluşlar, doğal ve katkısız sterilizasyon sağlarlar. Kullandığı aktif oksijen (Ozon) ile yıkanan sebze meyveleri tarım ilaçlarından ve bakterilerden arındırır, bebek biberonlarının, çatal, bıçak gibi mutfak gereçlerinin sterilizasyonunu sağlar, sıcaklığa bağlı olarak suda yeniden oksijene dönüşür ve diğer dezenfektanların aksine, geride kalıntı bırakmaz. Şık ve ergonomik yapısı ile yer kaplamaz, değişik renkleri ile her ortama yakışır, fark edilir. Boyalar, temizlik maddeleri, katkı maddeleri gibi, yaşamın her adımında kullanılan kimyasalların, tarım ilaçlarının, dayanıklılığı artmış bakterilerin, çevre kirliliği sonucu oluşan zararlı maddelerin yeraltı sularına sızarak kullanım ve içme sularına karışmasının hastalıklara yol açtığı bilinmektedir. Triovita Aqua Su Temizleme Sistemleri, ürettiği aktif oksijenin (Ozon) güçlü ve oksitleyici özelliği ile suyu lejyonella, salmonella, e- coli, koliform gibi bakterilerden arındırır, suda yıkanmakta olan sebze, meyve gibi gıda maddelerinin üzerindeki tarım ilaçlarını ( Pestisit) yok eder. Aktif oksijen ortam sıcaklığına bağlı olarak 15 - 90 dakika içerisinde suda oksijene dönüşmeye başlar. Bu özelliği sayesinde diğer dezenfektan / kimyasal maddelerin aksine, geride atık madde bırakmaz, en etkili ve en doğal yöntemle, bakterilerden ve tarım ilaçlarından arındırılmış gıda tüketimini sağlar. Klordan daha güçlüdür. Mutfaklarda kullanılan araç gereçlerin sterilizasyonunun kimyasallar kullanılmadan sağlanması amaçlı da kullanılmaktadır. Kesme tahtaları, mutfak tezgahları, kullanılan çatal bıçak gibi mutfak gereçleri, doğal ve katkısız olan Triovita ile aktif oksijenlenmiş su ile temizlenmektedir. Yemek hizmeti hizmeti veren kuruluşlar, ev ve ofis mutfakları, çeşitli imalathaneler, hayvan çiftlikleri ve seralar, aktif oksijen teknolojisi ile güvenilir üretim ve tüketim yapan yerlerdir. Ağırlık 650 gr Ortam sıcaklığı 0 – 50 C arası Elektrik Voltajı 12 VDC Boyut 113 mm X 112 mm X 133 mm Kullanım Ayarlı açma / kapama butonlu Aksesuvar Hortum ve hava taşı

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez