Buruşuk Şehirler Junior New York Haritası
  • Buruşuk Şehirler Junior New York Haritası
  • Buruşuk Şehirler Junior New York Haritası
  • Buruşuk Şehirler Junior New York Haritası
  • Buruşuk Şehirler Junior New York Haritası

Buruşuk Şehirler Junior New York Haritası

Tüm Buruşuk Şehirler ürünlerine göz at

Ürün kodu: 9788897487128

Stok durumu: Tükendi

Marka Hakkında

Çılgın şehir kaşifleri için dünyanın en yumuşak haritaları karşınızda! Bu haritalar yırtılmaz, su geçirmez ve yumuşacıklar. Buruşturularak minik bir top haline getirilebilirler. Hatta ne kadar kırıştırılırsa o kadar güzel görünürler! Buruşuk Şehirleri tam 2 saniyede kolayca açıp kapatabilirsiniz. Klasik haritaların modern çağa göre tekrar yorumlanmış bu hallerini kullanmak da çok kolay! Cadde görüntüleri, renk kullanımı, yeni ve eğlenceli şehir ikonları ile taptaze ve çok eğlenceliler Üstelik şehri keşfetmek için şehrin uzmanlarından ve yerlilerinden çok özel püf noktalar ve tavsiyeler de haritada yer alıyor. Bu koleksiyon dünyadaki en ilginç şehirlerden oluşmaktadır.

Aynı gün kargo avantajıhafta içi saat 17.00'dan önce verilen ve alışveriş sepeti içerisinde yalnızca ''Aynı Gün Kargo'' kategorisindeki kampanyalardan ürünler bulunduğu takdirde geçerlidir.


Bu haritalar eğlenceli tasarımları ile tam bir ilham ve özgürlük kaynağı!

- Begüm, Bonvagon'da İş Geliştirme Uzmanı.


Ürün Hakkında

Nihayet birileri çocuklu aileler için mükemmel bir harita tasarlamayı düşünebildi! Junior şehir kaşifleri için dünyanın en yumuşak haritaları karşınızda! Bu haritalar yırtılmaz, su geçirmez ve yumuşacıklar. Buruşturularak minik bir top haline getirilebilir. Eğlenceli materyalleri ve harika ilüstrasyonları ile Buruşuk Şehirler Junior tam da miniklere göre! Çünkü haritalarımız ne kadar kırıştırılırsa o kadar güzel görünürler! Buruşuk Şehirler tam 2 saniyede kolayca açılıp kapatılabilir. Zengin içeriği ile her harita miniklerin görmeden geçmemesi gereken noktalar hakkında da olağanüstü öneriler sunar. Bu haritalarla seyahat minikler için çok daha zevkli olacak.                           

Ebad: 56x66 cm

Ağırlık: 21 gram %100 su geçirmez, yırtılmaz.

Ödüller: Design Plus, ADI Design Index, European Consumers Choice, DeZeen Book of Ideas

Buruşturularak küçük hale getirilebilir.

Özel kesesi ile satılır.

Gönderim ve İade

  • Gönderim
  • Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
  • İade
  • Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
  • Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin
Paylaş
200 TL ve üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA

SEVEBİLECEĞİNİZ BENZER ÜRÜNLER

GİRİŞ YAP x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Eğer henüz üye olmadıysanız, üye olmak için tıklayınız.

Şifremi unuttum!

KAYIT OL x

BONVAGON dünyayı köşe bucak dolaşıyor. Sıradışı tasarımcıların heyecan verici ürünlerini, yeni trendleri ve zevk sahibi seçkin markaların koleksiyonlarını tek tek seçip üyelerine getiriyor.

Daha önce üye olduysanız, giriş yapmak için tıklayınız.

www.bonvagon.com sitesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarına 150 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 20 TL indirim uygulanır ve kargo ücretsizdir.


Kampanya 4 Şubat – 15 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Turkcell Profesyoneller Kulübü Şifresi, www.bonvagon.com'a üye girişi yapıldıktan sonra, ödeme sırasında ilgili alana girilmelidir.


Kulüp üyeleri PROF SFR yazıp 2222’ye göndererek kulüp şifresi alabilirler (kurumsal hat kullanıcıları 2222’ye ISTEKAZAN yazıp göndererek aldıkları İşteKazan şifresiyle kampanyadan faydalanabilirler).


Bu kampanya bonvagon.com’daki diğer indirim ve promosyonlarla birleştirilemez