Bizi takip et.

Bella Butterfly Nevresim Takımı  
Ürünümüz tükenmiştir.
İlginiz için teşekkür ederiz.
 


Yüksek kalite, stil ve modern ürün çeşitliliği ile İngiltere'nin önde gelen hazır giyim, ev tekstil ve mobilya markası olan Laura Ashley, kalıcı değerleri, sadeliği, kaliteyi, klasik ve modası geçmeyen olmayı, doğaya yakın ancak şehirden uzak olmayanı, feminite ve İngiliz gelenekselliğini en iyi şekilde ifade eden tasarımlarını Bonvagon üyeleriyle paylaşıyor. Klasik İngiliz zarafeti, kalitesi ve şıklığının dünya temsilcisi Laura Ashley, yeni koleksiyonundan çok özel tasarımlarıyla şimdi yalnızca Bonvagon’da!

Bella Butterfly Nevresim Takımı

  • 100% Pamuk
  • Genişlik:200cm Uzunluk:137cm
  • Beyaz/Pembe
Gönderim
Satın aldığınız ürünler kampanya bitiminden sonra ortalama 1 hafta içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde farklı kampanyalardan ürünler varsa en son biten kampanyanın tarihi referans alınmalıdır.
İade
Bonvagon’dan satın aldığınız her ürünü keyifle kullanmanızı dileriz. Fakat olur da fikrinizi değiştirirseniz ya da memnun kalmazsanız siparişlerinizi teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilirsiniz.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde bu süre 30 gündür.
Ayrıntılı bilgi için lütfen Sıkça Sorulan Sorular içerisindeki İade bölümünü inceleyin.